loading

اخبار

تبلیغات نوروزی گروه وینا

اردیبهشت 26, 1400
گروه وینا در ادامه فعالیت­ های تبلیغاتی خود و جذب مخاطبین بیشتر و معرفی خدمات جدید، در ویژه نامه نوروزی نشریه اقتصاد نمایشگاه و همچنین سررسید انجمن روابط عمومی ایران و … اقدام به درج آگهی نمود.
1

حضور در وبینار بین المللی احیاء صنعت نمایشگاهی جهان

اردیبهشت 25, 1400
  با دعوت رسمی انجمن طراحان و غرفه­ سازان کشور هندوستان (AESDAC  ) ، رضا فیلسوف مدیریت گروه وینا به عنوان تنها سخنران از ایران انتخاب و دیدگاه­ های خود در خصوص آثار کرونا و راهکارهای احیاء صنعت نمایشگاهی را در این وبینار بین­ المللی مطرح نمود. سایر سخنرانان از کشورهای آلمان، لهستان، کره جنوبی، سنگاپور، روسیه، امارات متحده عربی و همچنین رئیس و دبیر انجمن طراحان و غرفه ­سازان کشور هندوستان بودند که هر یک دیدگاه­های خود را در این زمینه مطرح نمودند.
2

نماینده رسمی نمایشگاه 2020 India Plastics در ايران

اردیبهشت 24, 1400
  به عنوان نماینده رسمی نمایشگاه  India Plastics در ايران، مسئولیت واگذاری غرفه­ ها، انجام کلیه امور مشارکت ­کنندگان و بازدیدکنندگان و سفر هیئت­ های مربوطه در این نمایشگاه به گروه وینا واگذار گردید.
3

طراحی و ساخت انیمیشن بازی پروژه ها

اردیبهشت 24, 1400
  با تلاش شایسته همکاران خود در دوره کرونا، گروه وینا توانست طراحی، تهیه انیمیشن و ساخت بازی (Stall Game  ) پروژه­ های نمایشگاهی، معماری و اماکن گردشگری با نرم افزار (Unreal 4  ) به صورت محیطی کاملاً در اختیار کاربر با امکان مراجعه به کلیه محل­ ها و تغییر متریال را اجرائی نماید.